O firmie MAT-BUD

Firma MAT-BUD zajmuje się sprzedażą detaliczną i hurtową materiałów budowlanych. Dzięki szerokiej gamie produktów jesteśmy w stanie zaopatrzyć zarówno indywidualnych klientów jak i firmy remontowo-budowlane. Naszym atutem jest dysponowanie solidną bazą sprzętową i transportową oraz wykwalifikowaną kadrą pracowników, którzy służą profesjonalną poradą. Posiadamy bogate doświadczenie budowlane.

Zapewniamy organizację transportu materiałów zamówionych przez klienta jak i szybką realizację zamówień z uwagi na stałą współpracę z najlepszymi producentami  w całej Polsce. Poznajemy na bieżąco wszelkie nowości na rynku budowlanym, aby ciągle poszerzać naszą ofertę. Dzięki temu wychodzimy naprzeciw nowym technologiom, żeby budować solidnie i tanio.

Współpraca z wieloma firmami pozwala nam na kompleksowe weryfikowanie jakości sprzedawanych towarów.W naszej firmie kładziemy nacisk na jakość, co sprawia, że grono naszych klientów systematycznie się powiększa.  Elastyczność naszej firmy przejawia się poprzez liberalną politykę cenową, dostosowaną do indywidualnych potrzeb każdego klienta oraz aktualnej koniunktury rynkowej. Pozwól nam bezpłatnie wykonać kosztorys a przekonasz się czemu tak prężnie się rozwijamy.

Należymy do grupy GHB, Polskiej grupy sieci hurtowni budowlanych zrzeszających ponad 200 hurtowni budowlanych. 

 

 

 

 

Kontakt z nami

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies?
AKCEPTUJĘ